Restaurace Tři koruny

V naší stylové a designové restauraci vám nabízíme příjemné posezení jak u vyhlášeného jídla, tak u vybraného moravského vína nejvyšší kvality. Široká nabídka jídel domácí kuchyně i zahraničních specialit vždy aktuálně rozšířena o nabídku sezónních kulinářských akcí např. dýně, chřest, houby, husy, kačeny, zvěřina je doprovázena širokou nabídkou vín jak z moravských, tak i rakouských oblastí.
Naše restaurace disponuje kapacitou 65 míst, proto se hosté nemusejí nikdy obávat, zda se bude kam posadit, prostory restaurace se mohou zvýšit o kapacitu salonku pendlových hodin se 70 místy a o salonek kachlových kamen s 85 místy, v letních měsících je pro naše hosty k dispozici i letní krytá zahrádka se 150 místy, takže naše hosty nezaskočí ani případný déšť. Letní zahrádka zaujme každého již z dálky a nemá v širokém okolí obdoby, příjemné posezení ve stínu stromů nebo pod markýzou dokreslují nádherně barevně rozkvetlé květiny a keře.
Příjemný a vyškolený personál je připraven splnit veškerá gastronomická přání našich hostů, aby vždy odcházeli maximálně spokojeni. 

Prohlídka Restaurace