Okolí

Kousek od Znojma se nachází vesnice Havraníky, která je ideálním místem pro místo dovolené. Svou polohou je velmi vyhledávaným místem, pokud hledáte místo na dovolenou nebo ubytování, je vhodné pro cykloturisty či pro rodiny s dětmi. Hledáte-li formu levnějšího ubytování na Znojemsku, jsou Havraníky ideálním startovním bodem ke spoustě cyklistickým výletům. Nedaleký Národní park Podyjí, či nádherné vinice nebo krajinné scenérie, nedotčené příliš zásahy člověka a civlizace, to jsou ty pravé ingredience pro vaši úspěšnou dovolenou.
Nedaleký malovaný sklep v Šatově, neporušená krajina v oblasti bývalých hranic v národním parku Podyjí spojená s vhodným, pěkným, kvalitním a přitom dostupným, ne-li levným ubytováním v okolí Znojma udělají z vaší rodinné či firemní dovolené nezapomenutelný zážitek. Přijeďte a přesvědčte se, že i na trase Nový Šaldorf či Šatov je ubytování v penzionu v Havraníkách tím pravým místem pro vaši rodinnou dovolenou v ČR.
Pokud se v našem penzionu Tři koruny zabydlí zdatnější cykloturista, může si troufnout vyrazit po delších cyklostezkách Národního parku v Podyjí a jet na výlet třeba do sousedního Rakouska či do Vranova nad Dyjí, výlet na kole podél řeky Dyje v nezapomenutelné a neponičené krajině Vám dodají spoustu elánu na překonávaní kopců, kterých v národním parku podyjí je spousta, opravdový ráj pro milovníky kopcovitého terénu. Opravdu není nad ubytování na Znojemsku spojené s krásami národního parku. Penzion Tři koruny v Havraníkách patří mezi nejoblíbenější mezi penziony a stojí za to nás v Havraníkách navštívit.