Penzion

Penzion v Havraníkách Tři koruny

Náš penzion Tři koruny se postupně rozrostl do tří samostatných budov. Nejnovější a nejluxusnější je budova Valerie, zde najdete veškerý komfort potřebný k prožití ničím nerušené dovolené. Další budova je Maria koncipovaná jako uzavřené rodinné prostředí pro skupinky návštěvníků a pak původní budova Koruna, která disponuje ubytováním pro všechny typy zákazníků.

V rozlehlém prostranství za budovami penzionů je pro ubytované hosty k dispozici posezení , dvě kryté terasy a lehátka na odpočívání. Součástí všech budov našeho penzionu je i úschovna kol a vlastní parkoviště. Snídaně podáváme v naší restauraci v době 8:30 - 10:00. Snídani je ovšem nutné objednat v den příjezdu.

Dále nabízíme celodenně otevřenou restauraci s nádhernou letní krytou zahrádkou, takže Vás nezaskočí nepříznivé počasí.  Vedle restaurace je i BEAUTY CENTRUM, kde si v případě zájmu nebo dlouhé chvíle můžete dopřát relaxační hýčkání z rukou jak kadeřnic, tak i masérů. Jako nedílnou součást péče o naše zákazníky připomínáme i možnost kosmetického ošetření a pedikury a manikury. V nabídce máme spoustu druhů masaží, určitě si vyberete pro Vás tu nejlepší.

Hledáte-li vhodné tipy na ubytování ve Znojmě, chcete-li se svou rodinou, se svými přáteli poznávat krásy jižní Moravy a rakouského pohraničí, naplánujte si pobyt v našem nově zrekonstruovaném penzionu Tři koruny v Havraníkách. Budete mít jedinečnou příležitost poznat krásy kdysi málo přístupného pohraničí, s krásnými cyklovyjížďkami mezi vinicemi jižní Moravy. Proto neváhejte a naplánujte si pobyt v penzionu Tři koruny v Havraníkách ještě dnes.

Pokud plánujete rodinnou oslavu, jsme ideální místo pro Vaši zdařilou a veselou oslavu. Naše prostory jak vnitřní v restauraci se salonky, tak venkovní zahrádky uzpůsobíme Vašim potřebám. Naplánujte si pobyt s oslavou v našem penzionu Tři koruny v Havraníkách.

Hledáte-li místo pro firemní akci, budeme potěšeni Vaší důvěrou a přízní. Program Vaší akce připravíme dle Vašich představ. Naplánujte si akce a pobyt v našem penzionu Tři koruny v Havraníkách. Stejně tak, když plánujete svatbu a hledáte to nejlepší místo na uspořádání rozlučky, rozhodnete se dobře pro náš penzion Tři koruny.

Pro tohle všechno jste na správné adrese, nabízíme všem hostům kvalitní a přitom dostupné a levné ubytování. Náš penzion Tři koruny v Havraníkách je tu pro vás. O klienty se staráme a každý rok zdokonalujeme naše služby a prostory. Již 3. rokem slouží náš penzion Tři koruny Havraníky i jako levné ubytování ve Znojmě. Nabízíme ubytování v okolí Znojma pro rodiny, sportovně založené klienty, páry i jednotlivce i pro rodiny s dětmi, kteří hledají variantu jak se levné ubytovat ve Znojmě. Náš penzion Tři koruny najdete v obci Havraníky.V blízkosti penzionu Tři koruny se nachází mnoho turisticky atraktivních míst. Penzion v Havraníkách je výchozím i cílovým místem pro různé cyklovýlety vedoucí chráněnou přírodní oblastí Podyjí. Všem zájemcům o ubytování ve Znojmě nabízíme variantu levného i luxusnějšího ubytování pro náročné klienty, standardní ubytování s moderním vybavením a služby za rozumnou cenu. V našem penzion Tři koruny Havraníky nabízíme právě pro tyto klienty ubytování v nedávno postavené budově Valerie. Levné ubytování je určeno především pro ty, kteří se rozhodli využít aktivní dovolené k poznávání kulturního dědictví naší země a k poznávání krás zdejší přírody a hledají zázemí na cestě za poznáváním, k nimž patří místa jižní Moravy, Šatov, Vranov nad Dyjí, Znojmo a také pohraničí v Rakousku, především s obcí Retz. Rádi Vám poskytneme cenné rady a informace a hlavně zázemí na Vašich cestách za poznáváním přírodních krás. Postaráme se o Vás, i když jen hledáte variantu na přespání během dlouhých přejezdů na dovolenou. Naši klienti se k nám rádi vracejí, neboť my jim poskytujeme pohodlné ubytování v levnější variantě v okolí Znojma. Splňujeme jejich nároky na ubytování. Znojmo i Šatov jsou oblíbené destinace českých i evropských turistů. Pokud i vy budete spokojeni s variantou tohoto kvalitního a levného ubytování v okolí Znojma, řekněte o nás vašim přátelům. Budete-li něco postrádat v rámci Vašeho ubytování, řekněte o tom nám. Přestože penzion Tři koruny v Havraníkách je zařazen v kategorii levné ubytování, naši klienti se k nám rádi vracejí. Zde najdete pokoje všech variant, nejen to levné, ale i kvalitní a hlavně pro všechny příjemné a pohodlné ubytování, zejména poté, co jsou pokoje stylově a moderně zařízeny novým nábytkem a TV.

Za téměř 3 roky působení jsme vybudovali 3 budovy penzionu Tři koruny v Havraníkách, které si můžete prohlednout v naší fotogalerii.

Oblast jižní Moravy a Podyjí je protkána cyklostezkami a náš penzion Tři koruny v Havraníkách se nachází přímo uprostřed krásné nedotčené přírody, rovněž v blízkosti hranic s Rakouskem, od nás můžete vyjíždět jak na sever, tak na jih a zamířit mezi vinice našich sousedů a nikdy v žádném ohledu nebudete zklamáni.

Tomu, kdo si zajistí levné a příjemné ubytování ve Znojmě, rádi poradíme trasy a cíle výletů, jejich náročnost jak co do počtu kilometrů, tak i časovou náročnost a náročnost na fyzickou kondici. Všeobecně však platí, že cyklotrasy jsou vhodné i pro netrénované milovníky cyklistiky Trasy vedou blízkými obcemi Šatov, Vranov a Znojmo. Pro všechny návštěvníky, kteří chtějí prožít pár příjemných dnů hlavní dovolené nebo prodloužený víkend, či jen obyčejný víkend a strávit ho neobvykle a nebo si jen obdpočinout po cestě či přespat, je připraveno kvalitní a přesto levné ubytování v penzionu Tři koruny Havraníky.

Neváhejte nás oslovit a požádat o rezervaci pokojů v jedné z budov našeho penzionu v kategorii buď luxusního nebo levného ubytování ve Znojmě. Náš penzion Tři koruny v Havraníkách bude sloužit jako zázemí na Vaší poznávací cestě za novými zážitky.

Víte, že znojemská oblast je místo s nejnižším počtem srážek v ČR a s největším počtem slunečných dnů? Využijte této skutečnosti a přijeďte k nám do penzionu Tři koruny v Havraníkách, zde máte zaručené stálé počasí a zaručené služby.