Výrovická přehrada

Výrovická přehrada – levné ubytování znojemsko

Výrovická přehrada je vzdálena od Znojma pouhých 12 km, a v poslední době je díky nově zrekonstruovanému zázemí a campu velmi hojně navštěvována turisty. Voda je zde mělká a proto je velmi vhodná pro děti , nejčastějšími návštěvníky výrovické přehrady jsou při ubytování ve Znojmě rodiny s dětmi. Děti si hrají v mělké vodě, a rodiče se věnují rybaření a opalování. Toto však nejsou jediné možnosti které se při ubytování Znojemsko dají na Výrovecké přehradě dělat, velmi hojně je zde provozován sběr hub a pěší turistika, krásy zdejších lesů vám při levné ubytování Znojmo neuniknou.

Nedaleko výrovické přehrady jsou penziony Znojmo, penziony Šatov, penziony Hnánice, penziony Havraníky a penziony Nový Šaldorf kde najdete kvalitní ubytování pro celou rodinu či firemní kolegy.

Celé léto jsou v areálu campu pořádány různé akce pro děti i pro dospělé, je zde nově zřízena půjčovna sportovních potřeb a půjčovna loďek, penziony ve Znojmě spolupracují na různých akcích pořádaných na Výrovecké přehradě. Při ubytování havraníky , ubytování ve Znojmě , ubytování Znojemsko nabízíme tip na výlet do okolí výrovecké přehrady kde se nachází velké množství chráněných živočichů a bylin, např. koniklec, různé druhy vstavačů, kudlanka nábožná atd.