Vranovská přehrada

Vranovská přehrada – penziony Vranovská přehrada

Vranovská přehrada je velmi vyhledávaným místem pro trávení letní dovolené. Voda ve vranovské přehradě je dlouhodobě hodnocená jako velmi dobrá voda velmi vhodná ke koupání. Díky teplé vodě patří vranovská přehrada mezi nejteplejší přehrady v České republice a je doporučována penziony ve Znojmě, penziony Znojmo, penziony Havraníky, penziony Šatov, penziony Hnánice, penziony Nový Šaldorf.

Nově zbudované kvalitní zázemí pro rekreanty, vodní atrakce, půjčovny vodních potřeb, volejbalové hřiště, pingpongové stoly, tobogán, půjčovna loděk a šlapadel, spousta restaurací a obchůdků, Vranovský zámek , kvalitní ubytování, to je jen zlomek toho co Vranovská přehrada může rekreantům a turistům nabídnout. Pokud se vyvede počasí je zde možné koupání již od začátku června až do půlky září. Přehrada nabízí také skvělé podmínky pro provozování vodních sportů – např.jachting, windsurfing. Při ubytování ve Znojmě či ubytování Znojemsko by jste neměli opomenout aspoň na jeden den tuto přehradu navštívit, budete odměněni krásně teplou vodou kterou děti tak milují. Při ubytování na Vranově nám určitě dáte za pravdu že krásnější místo na jižní moravě není.

Ti kteří nechtějí být ubytováni v penzionu či chatkách mohou vyhledat levné ubytování Znojmo, levné ubytování Znojemsko a nebo přenocovat jen tak ve spácáku v campu. Součástí campu je i nově zbudované kompletní zázemí umývaren, toalet a sprch, parkování i příjezd je přímo ke campu. Při ubytování vranovská přehrada můžete i využít parkování pro karavany.