Okurkobraní

Okurkobraní – ubytování ve Znojmě

Dalo by se říct OSLAVA ZNOJEMSKÉ OKURKY, navštivte při ubytování ve Znojmě festival hudby a dobrého jídla, v kterém nesmí chybě světoznámá znojemská okurka. Odehrává se na náměstí T.G.M.

Známe znojemské restaurace a Hotely zde předvádějí své kuchařské a kulinařské dovednosti a připravují tradiční i netradiční jídla, v kterých je obsažena tradiční znojemská okurka.

Doporučujeme najít ubytování ve Znojmě a určitě přijed tento festival navštívit, na nám TGM se stanete svědky skvělé zábavy spojené s dobrou muzikou a skvělým jídlem. Tuto akci doporučují všechny penziony ve Znojmě, penziony v Havraníkách, penziony v Šatově.

Každý rok se uvádění tohoto festivalu ujme nějaká známá osobnost, která na konci vyhlásí a předtím i ochutná všechny dobroty, které jsou z tradiční Znojemské okurky připraveny. V roce 2009 tou známou osobností byl skvělý kuchař známý z pořadu Ano šefe, Zdeněk Polhreicht. Skvělá zábava, kterou tento kuchař vytvořil byla k nezapomenutí, určitě si najděte penzion ve Znojmě nebo nějaké levné ubytování ve Znojmě a tento festival navštivte. Nebudete zklamáni!