Národní park Podyjí

Národní park Podyjí

Nově vzniklý Národní park Podyjí je situován na jihu Moravy na březích řeky Dyje. Rozprostírá se jak na našem uzemí, tak na uzemí Rakouska, kde je nazýván Thayathal.
Určitě byste během vašeho pobytu a ubytování ve Znojmě neměli zapomenout toto krásné a nedotčené místo navštívit.
V dobách hluboké totality bylo toto území územím hraničním, kam mohlo vstoupit jen pár vyvolených, z tohoto důvodu je zdejší krajina velmi zachovalá a není zdevastovaná  a není zde vůbec vidět žádný zásah člověka, tak jako  v jiných národních parcích, proto všechny penziony ve Znojmě,  v Šatově a okolí tento jedinečný přírodní skvost doporučují.
Vezměte kolo, najděte si utulné a levné ubytování na Znojemsku a pak hned vyražte na výlet do Národního parku Podyjí a věřte, že budete okouzleni zdejší přírodou  a rádi, že jsme Vám ubytování u Znojma doporučili.

Pro cykloturistické výlety je tato oblast jako stvořená, nepotkáte zde vůbec žádné auto a je to ideální spojení pro skvělou dovolenou strávenou na jižní Moravě, když máte kvalitní a dobré ubytování ve Znojmě.

Spousta sklepů a cyklistických stezek ve vás probudí touhu ochutnávat a poznávat krásy Znojemska, nechte se zlákat a navštivte Penziony Havraníky.
www.nppodyji.cz