Levné ubytování na jižní Moravě

Levné ubytování na jižní Moravě

Naši klienti, kteří si vybrali ubytování na jižní Moravě, u nás ve Znojmě, mají jedinečnou příležitost využít nabídky na ochutnávku kvalitních jihomoravských vín v autentickém vinném sklepě, který se nachází v bezprostředním sousedství.
Atmosféra vinného sklepa je neopakovatelná a hosté si odnášejí bujaré zážitky a dobré vzpomínky, příjemné pocity a humorné momenty, zejména pokud je skupina početnější.
Stránky Ubytování jižní Morava a ubytování Znojmo doporučuje spojit váš pobyt s ochunávkou vín a objevit tak kouzlo večera stráveného ve vinném sklepě.
Hosté ubytování přes webový odkaz jižní Morava a ubytování Znojmo jsou nejprve přijati majitelem sklepa, ten je sklepem provede a přidá důležité informace o vinařství a pobaví je svým vyprávěním ze života vinařů, dodá zajímavosti ze světa vín a pak se přejde k ochutnávce bílých i červených vín veškeré aktuální úrody.
Zájemci si také mohou objednat občerstvení formou bufetu, většinou s domácím uzeným masem, anglickou slaninou a známými znojemskými okurkami a pak si hosté také mohou víno zakoupit s sebou.
To vše jen pár kroků od Penzionu Tři koruny.
Vřele doporučujeme!