Freeport - nákupní centrum Hatě

Freeport - nákupní centrum Hatě

Freeport je známé nákupní centrum na Znojemsku a patří nerozlučně k zážitkům všech návštěvníků a ubytovaných v penzionech na Znojemsku.
Freeport se nachází v hraničním mezipásmu na Hatích, je vzdáleno cca 8 km od Znojma, po ubytování ve Znojmě doporučujeme také navštívit Excalibur city, městečko které se nachází hned vedle Freeportu a které nabízí spoustu levných nákupů alkoholu, oblečení, skla,atd...
Nově je zde otevřený dětský svět se spoustou dětských atrakcí. Penziony Znojmo a penzion Tři koruny v Havraníkách, ti všichni Excalibur city doporučují.
Freeport nabízí výrobky světových značek za ceny až o 70% nižší než v normálních obchodech. Jedná se o zboží z právě dobíhajících kolekcí renomovaných světových firem a značek, či z nových kolekcí či z nadvýroby.
Většina zákazníků, co hledala ubytování u Znojma, zároveň našla i skvělé místo, kde se dobře pobavit v nákupním centru a dobře a levně nakoupit. Při častých skvělých akcích se dá ušetřit spousta peněz a mít zboží jinak velmi drahých firem a značek, které zaujme na první pohled.
Do Freeportu není z našeho penzionu v Havraníkách daleko. Skvělá dostupnost je i z ubytování v Šatově a přímo ze Znojma,
Nezapomeňte, že Freeport je jedinečná zastávka při Vašich výletech okolím Znojma.
Pro relaxaci a odpočinek je k dispozici kadeřnický salon, restaurace a kavárny a jak bylo zmíněno výše, nově otevřený dětský koutek.
www.freeport.cz